Дах прямокутної альтанки.

Post Image

Дерев'яні садові альтанки часто використовуються в якості обов'язкового елемента дизайну при оформленні зони відпочинку. Вибираючи тип споруди, власники орієнтуються на особливості території, стилістику ділянки, призначення споруди, витрати на майбутнє будівництво. Існують різні види альтанок: круглі, квадратні, шестигранні, восьмикутні, кожна з яких має плюси і мінуси.

Найпоширенішим варіантом, що користуються попитом у дачників, вважається прямокутна конструкція. Класична форма, що вимагає менших витрат, гармонійно вписується в природний ландшафт, не уступаючи по функціональності складним архітектурним спорудам.

Різноманітність дахів для прямокутних альтанок

При виборі моделі майбутньої покрівлі, необхідно враховувати складність конструкції і нюанси зведення, особливо, якщо заплановано самостійне будівництво. Варіанти дахів:

Плоска. Бюджетний вид покрівлі, нагадує навіс. При будівництві не потрібно багато часу, коштів, матеріалів. Ідеально рішення для відкритої альтанки з мангалом.

Односхила. Варіант даху, що не вимагає значних фінансових вкладень і складних розрахунків. При зведенні необхідно правильно визначити кут нахилу і вибрати матеріал покриття.

Двосхилий. Поширена форма покрівлі з двома схилами, відрізняється стійкістю і надійністю. Площині можуть бути розташовані симетрично, або асиметрично. Альтанка прямокутна з двосхилим дахом виглядає компактно, не потребує заливці ґрунтовного фундаменту і підходить для оформлення дизайну кожної ділянки, незалежно від розміру території.

Чотирьохсхила. Конфігурація, що надає альтанці завершеного вигляду. Створення конструкції вимагає ретельних попередніх розрахунків. Габаритний дах ускладнює будівництво, тому краще заздалегідь подбати про міцний фундамент. Чотирьохсхила покрівля гармонійно поєднується з прямокутною підставою, роблячи альтанку з натурального дерева прикрасою прибудинкової території.

Японська.Дах виконаний в східному стилі, перетворить будівлю на витвір мистецтва. Прямокутний каркас виглядає ефектно. Перед зведенням слід уважно ознайомитися з технологією монтажу. Не маючи досвіду в будівельній сфері, спорудити безпечну альтанку з повітряної японської дахом буде складно.

Самостійне зведення альтанки - трудомісткий процес, що вимагає наявності необхідних інструментів, ретельної підготовки, придбання матеріалу, а також точності розрахунків на кожному етапі.

Раціональним рішенням стане замовити обрану моделі альтанки «під ключ», довіривши роботу перевіреної компанії, що спеціалізується в даному напрямку. Каталог альтанок.