Вибір матеріалу при будівництві

Post Image

Вибір матеріалу при будівництві заміського будинку є головним завданням, яке необхідно вирішити. Можна побудувати будинок з будь-якого екологічно чистого матеріалу, але більш екологічного, ніж натуральне дерево, матеріалу не існує. 
Особливо популярні в нашій країні будинку зі зрубу хвойних порід Закарпаття, замовити будівництво яких можна на нашому сайті. Смерека одне з найбільш корисних хвойних порід дерева. У народній медицині використовують бруньки при мікроінфарктах, міо- та ревмокардіті, туберкульозі легенів.
 У нашому каталозі представлений великий асортимент проектів будинків зі зрубу, які між собою відрізняються і особливостями планування, і фасадом, і вартістю. У міру необхідності кожен бажаючий може внести свої корективи в обраний проект і наші фахівці побудують будинок вашої мрії. 
Першою та найголовнішою перевагою дерева, як будівельного матеріалу, є його екологічність. Будинок який побудований з натурального дерева, «дихає», тобто пропускає кисень, забезпечуючи при цьому високу тепло- і звукоізоляцію. Таким чином, у всіх його приміщеннях вдається створити максимально сприятливий для людини мікроклімат. Варто також відзначити, що при підвищенні температури повітря або при впливі прямих сонячних променів дерево не виділяє ніяких шкідливих речовин, а тому перебування в такому будинку буде абсолютно безпечним для маленьких дітей та людей, які страждають захворюваннями органів дихання. 
Ще один плюс будинку з дерева - це швидкі терміни його зведення. Завдяки тому, що дерево має досить великі розміри і при цьому відрізняється незначною вагою, провести зведення будинку з нього вдається в досить короткі терміни. При цьому зберігаються всі технології будівництва, і тому спорудження буде міцним, надійним і довговічним. 
Компанія Grill Village готова побудувати dам будинок, який стане тією самою «фортецею» для багатьох ваших поколінь та яким Ви будете по праву пишатися!